Menu
Sepet

Hakkımızda

Kurucusu VEYİS VEYSEL ERALEMDAR  tarafından 1937’de kurulan ve sektöre ayakkabı  imalatıyla giriş yapan, VEYİS USTA günümüzde 3. kuşak olarak markaya yenilikler katarak yoluna başarıyla devam etmektedir.

85 yıldır başarılı bir şekilde süren VEYİS USTA  yolculuğu, imalat ve toptan satışın yanı sıra tüm perakende kanalında da devam etmektedir. VEYİS USTA 'nın bugün Türkiye'de her şehire ürünleri ulaşmaktadır.

Marka, her zaman yenilikçi, dinamik ve trendler doğrultusunda, Veyis Usta kalitesi, rahatlığı ve şıklığını yansıtan tasarımlar hazırlamaya devam etmektedir.Marka, üretim kalitesi, zamanında teslimat ve satış sonrası destek ile bir dünya markası olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yerel bir Marka olan VEYİS USTA hem kadın hem erkek için Ayakkabı, Çanta ve aksesuar gruplarında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. VEYİS USTA spor ve günlük modellerden ,şık ve trendleri yakından takip eden bir çok farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz.Ayrıca VEYİS USTA 2021 tarihinden itibaren markasının yanına UNİTED COLORS OF BENETTON ,PİER CARDİN , BEVERLY HİLLS POLO CLUP, VALENTİNO ORLANDO Markaları ile birlikte kalitesine zenginlik katmıştır.

“Farklı Olmanın Tadını Çıkartın “sloganı ile ayakkabı ve aksesuar da yüksek kalite ve moda ürünler üretmek için alanında uzmanlaşmıştır. Her sezon değişen ürün koleksiyonu, kalitesi ile insanları iyi ve rahat hissettirmeye modayı herkes den önce ayağınıza taşımaya devam edecektir.