Menu
Sepet

İptal & İade & Değişim

SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ÜRÜNLERİN FATURASI KESİLİP ,SAAT 15:00 DAN SONRA YURTİÇİ KARGO ŞUBESİNE TESLİM EDİLİYOR.


KARGO ÇIKTIKTAN SONRA ÖDEME ŞEKLİNDE DEĞİŞLİK YAPILAMIYOR,ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPILABİLİYOR.


350₺ Ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ. 350₺ LİMİTİNİ DOLDURAMAYAN SEPETLERDE KARGO ÜCRETİ 35₺ dir.

 
İADE KOŞULLARI ŞU ŞEKİLDEDİR;

*İade işlemi;sadece verilen siparişteki ürün ile alıcıya ulaşan ürünün aynı olmaması durumunda veya gönderici kaynaklı(üretim)hatası var ise para iade yapılmaktadır.


*Keyfi iade işlemi yapılmamaktadır,bu durumlar dışında,ürün bize gönderirken oluşan kargo ücreti düşülerek , alıcıya alışveriş çeki tanımlanır,bu alışveriş çeki ile alıcı 90 gün içinde istediği bir ürünü alma hakkına sahiptir.

1. Siteden Aldığım Ürünlerin Değişimini Mağazadan Yapabilir miyim ?


Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin değişimini 7 gün içerisinde mağazalarımızdan yapabilirsiniz.Ürün değişimi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.2. Değişimi Hangi Adrese Göndereceğim ?


Anlaşma kodumuz: - Veyis Usta


İade ve değişim adresimiz: Erciyesevler mahallesi mehmet Koç sokak Erciyes Apt no8/A Kocasinan Kayseri3. Değişim Sürem Doldu Ne Yapabilirim ?


Mesafeli Satış Sözleşmesine göre internetten veya mobil hatlar üzerinden satın alınan bir ürünü değişim yapma süresi 15 gündür. 7 gün içerisinde değişim talebinizi bildirmeniz zorunludur. Sonraki 7 gün içinde değişim işleminizi yapmanız gerekir.
4. Değişim Kargo Masrafları Kimin Tarafından Ödenecek ?
. Ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile ücretli bir gönderim yapabilirsiniz.Anlaşmalı kargo firmalarımız dışında farklı kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmamaktadır.Teslim alınmayan gönderileriniz, ilgili kargo firması tarafından kargo masraflarını göndericiye fatura ederek tekrar size teslim edecektir. Farklı ünvanlar ile anlaşmamız dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir.5. Değişimi Nasıl Yaparız ?


• Öncelikle ürünün kesinlikle kullanılmamış ve yeniden satılabilirliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.• Adınıza düzenlenmiş faturanın arkasını doldurarak YURTİÇİ Kargo (başka kargo ile gönderilen ürünlerde mesuliyet kabul etmiyoruz.) ile 15 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişimi istediğiniz ürün stoklarımızda varsa ürün depomuza girdikten sonra 1-3 iş günü içerisinde çıkışı yapılacaktır. Ürün stokta yok ise atölyemize üretim sürecine girecektir ve bu duruma bağlı olarak 3-7 iş günü içerisinde teslimatı sağlanacaktır.• Değişimlerde kargo ücreti gönderen kişi yani sizin tarafınızdan ödenerek gönderilmelidir, aksi taktirde kargonuz kabul edilmemektedir.• Tarafımıza gönderirken size belirteceğimiz  "347688570'' YURTİÇİ Kargo anlaşma kodunu belirtmeniz gerekmektedir.